ارائه خدمات اتوبار ، باربری و وانت بار (فقط در تهران)
📱 0930-336-5110 📱

اثاث کشی

اثاث کشی

چگونه اثاث کشی خود را انجام دهیم؟

اثاث کشی  نیازمند یک برنامه ریزی دقیق است. در این مقاله توضیحاتی در مورد برنامه ریزی برای اسباب کشی می دهیم. اثاث کشی و اسباب کشی مانند کارهای دیگر دارای اصول و روشی می باشد. برای اثاث کشی مناسب باید از افراد با تجربه مشاوره گرفت که مشاوران بیسرو می توانند در این امر به شما کمک نمایند.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد اثاث کشی در فضای وب دنبال می شود بیشتر در مورد:

  • اپلیکیشن اثاث کشی
  • برنامه اثاث کشی
  • اسباب کشی درست است یا اثاث کشی
  • اثاث کشی به انگلیسی
  • اثاث کشی دات کام
  • اثاث کشی اصفهان
  • اثاث کشی کرج
  • تعبیر خواب اثاث کشی

باربری بیسرو - باربری آنلاین - اتوبار بیسرو - اتوبار آنلاین

09303365110

پس از مشورت، باید برنامه ریزی دقیقی برای اثاث کشی داشته باشیم. اگر زمان شما محدود است و توانایی انجام این کار را ندارید می توانید با بیسرو تماس گرفته و تمام کارها را از بسته بندی وسایل تا انتقال آن به مکان جدید و چیدمان آن ها را به بیسرو بسپارید.

اثاث کشی به انگلیسی برابر با MOVING می باشد و املای صحیح اثاث کشی به همین شکل یعنی اثاث کشی است.

اثاث کشی درسته یا اسباب کشی ( معنای اثاث کشی )

البته که اثاث کشی و اسباب کشی هر دو درست می باشند اما اگر بخواهیم از نظر لغوی آن ها را بررسی کنیم، طبق لغت نامه دهخدا اثاث به معنای لوازم خانه یا محل کار و اسباب به معنای لوازم؛ ساز و برگ‌ها؛ وسایل: اسباب خانه، اسباب سفر می باشد. در نتیجه هر دو به معنای حمل اثاثیه می باشند.

اثاث کشی یا همان اسباب کشی از جمله خدمات بیسرو می باشد. شما با یک تماس با بیسرو می توانید اثاث کشی نمایید. علاوه بر اثاث کشی بیسرو توانایی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل را برای فراهم کردن یک اسباب کشی آسان برای شما را دارد. هزینه حمل اثاثیه منزل با توجه تعداد کارگر حمل اثاثیه منزل و هم چنین مسافت حمل اثاث کشی متفاوت می باشد.

اثاث کشی یا اسباب کشی خود دارای نکات مهمی می باشد، در ادامه بیسرو قصد دارد نکات مهم در اثاث کشی با همان فوت و فن اثاث کشی را برای شما بازگو کند.

اثاث کشی

نکات مهم در اثاث کشی

برنامه ریزی کنید

سعی کنید کارهایی که میخواهید انجام دهید را لیست کنید. اگر تهیه لیست برای شما سخت می باشد آن را به چند بخش تقسیم کنید مثلا در بخش اول فقط کارهایی که باید در اثاث کشی انجام شوند را لیست کنید، بخش دوم سعی کنید آن ها را به ترتیب اولویت مرتب کنید و در بخش سوم آن ها را به اجرا بیاورید.

زمان اثاث کشی را تعیین کنید

این کار به اثاث کشی شما روند می دهد. اگر خانه جدیدتان نیاز به مرمت و بازسازی دارد حتما تعمیر آن را پیش از اثاث کشی انجام دهید. این کار به شما کمک بسیاری می کند زیرا هنگامی که در آنجا مستقر شدید، انجام تعمیرات سخت می شود.

لوازم مورد نیاز اثاث کشی را تهیه کنید

پیش از این که خود را درگیر اثاث کشی کنید، سعی کنید لوازم مورد نیاز اسباب کشی را تهیه کنید. لوازم مورد نیاز اسباب کشی شامل چسب نواری، قیچی، ماژیک، کارتن، عایق ضربه گیر، کیسه های حبابدار، طناب برای بسته بندی و … می باشد.

اثاث کشی

بسته بندی وسایل خانه جهت اسباب کشی

به مهم ترین قسمت اثاث کشی رسیدیم. بسته بندی صحیح وسایل جهت اسباب کشی در چیدمان آن ها کمک به سزایی می کند. سعی کنید لوازم مربوط به هر قسمت را دسته بندی کنید، به طور مثال وسایل مربوط به آشپزخانه را در کارتن های مربوط به وسایل آشپزخانه قرار دهید.

وسایل بدرد نخور را دور بریزید

اسباب کشی بهترین زمان ممکن برای راحت شدن از شر لوازمی است که دیگر قدیمی شده اند و به کار نمی آیند. سعی کنید از شر آن ها راحت شوید.

عوض کردن قفل های قدیمی

در صورتی که به خانه قدیمی اسباب کشی می نمایید قفل های قدیمی را تعویض نمایید (این کار برای اطمینان بیشتر خوب است). درصورتی که قصد نقل مکان به خانه نوساز دارید نیازی به انجام دادن این مرحله نیست.

اثاث کشی

هم چنین می توانید جهت اسباب کشی و شرکت خدمات اسباب کشی با بیسرو تماس بگیرید.

09303365110

اثاث کشی
5 امتیاز از 13 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *