اسباب کشی

[efaccordion id="01"]

[efitems title="" text="اسباب کشی اسباب کشی باربری اسباب کشی باربری تهران اسباب کشی بسته بندی اسباب کشی وانت بار اسباب کشی اتوبار تهران اسباب کشی اسباب کشی اسباب کشی باربری سعادت آباد اسباب کشی اتوبار پاسداران اسباب کشی اثاث کشی اسباب کشی بسته بندی در منزل اسباب کشی باربری سهادت آباد اسباب کشی حمل اثاثیه منزل نایلون حبابدار اسباب کشی کارتن فروشی اسباب کشیاتوبار غرب تهران اسباب کشی بسته بندی وسائل برای اسباب کشی اسباب کشی باربری تهران به شهرستان اسباب کشی نرخ باربری اثاث منزل اسباب کشی کارگر حمل اثاثیه منزل اسباب کشی هزینه حمل اثاثیه منزل اسباب کشی اثاث کشی منزل اسباب کشی اتوبار سعادت آباد اسباب کشی اسباب کشی آسان اسباب کشی کارتن بسته بندی اسباب کشی اسباب کشی بسته بندی و حمل اثاثیه منزل اسباب کشی باربری غرب اسباب کشی حمل اثاث منزل اسباب کشی اثاث کشی اسباب کشی شرکت خدمات اسباب کشی اسباب کشی بسته بندی وسائل منزل اسباب کشی کارتن خالی جهت اسباب کشی اسباب کشی اتوبار غرب اسباب کشی حمل بار و اثاثیه منزل اسباب کشی کارتن برای اسباب کشی اسباب کشی حمل اثاثیه اسباب کشی خرید کارتن اسباب کشی اسباب کشی باربری بین شهری اسباب کشی باربری اثاثیه منزل اسباب کشی اتوبار تهران اسباب کشی اتوبار پاسداران اسباب کشی اتوبار گیشا اسباب کشی اتوبار شهرک غرب اسباب کشی اتوبار زعفرانیه اسباب کشی اتوبار پونک اسباب کشی اتوبار سعادت آباد اسباب کشی اتوبار کرمان اسباب کشی اتوبار غرب اسباب کشی اتوباربری"]

[/efaccordion]

اسباب کشی (یا Moving) از مسائلی است که تقریبا همه در طول زندگی با آن درگیر می شوند. امروزه به دلیل تعداد زیاد شرکت خدمات اسباب کشی پیدا کردن اتوباری که بتواند خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه بدهد، سخت شده است. سرویس اسباب کشی بیسرو از محدود شرکت های خدمات اسباب کشی است که کیفیت کار را تضمین می نماید. خدمات بیسرو تنها به اسباب کشی محدود نمی شود، بیسرو آماده ارائه خدماتی نظیر باربری، اتوبار، وانت بار و تقریبا هرچیزی در حوزه حمل و نقل بار با آن روبرو شده باشید یا در آینده با آن روبرو شوید می باشد.

بیسرو آماده ارائه خدماتی نظیر بسته بندی در منزل، مشاوره حهت اسباب کشی، کارتن بندی وسائل و مشاوره در حوزه اسباب کشی، باربری و اتوبار می باشد.

بسیاری بر این باورند که اتوبار، باربری و اسباب کشی سه کلمه هم معنی می باشند در صورتی که این طور نیست.شاید شما نیز در گوگل کلمه های باربری تهران، اتوبار تهران، باربری سعادت آباد، باربری جردن، اتوبار جردن و اثاث کشی را سرچ کرده باشید و به نتایج مشابهی برسید در اینجا تفاوت این کلمات را برای شما شرح می دهیم.


تفاوت اسباب کشی (اتوبار) با باربری چیست؟

اصطلاح اتوبار یا اسباب کشی برای شرکت های به کار می رود که فقط در زمینه حمل و نقل وسائل منزل یا اثاث کشی فعالیت دارند. اما شرکت های باربری عموما توانایی جابجا کردن هر نوع باری را دارند و می توانند این کار را به صورت باربری بین شهری، باربری بین شهری و حتی باربری بین المللی انجام دهند. وظیفه اصلی این شرکت ها حمل نقل بار از یک نقطه به نقطه دیگر می باشد.
هزینه باربری یا تعرفه باربری بین شهری و باربری درون شهری می تواند با توجه به نوع، جنس، وزن و مسیری که باید طی بشود تفاوت کند. امروزه معمولا شرکت ها در حوزه باربری تخصصی شده اند و در همین باعث شده که مردم دنبال بهترین باربری باشند. یکی از تفاوت های مهم باربری با اتوبار این است که باربری ممکن است از راه های زمینی، هوایی و دریایی انجام شود، اما روش جایجایی اتوبار یا اسباب کشی فقط از راه زمینی می باشد.


چه نکاتی در اسباب کشی رعایت کنیم؟

هنگامی که میخواهیم اسباب کشی انجام دهیم و به خانه جدید نقل مکان کنیم باید با فوت و فن اسباب کشی دست و پنجه نرم کنیم. در اینجا ما نکات مهم اسباب کشی (نکات مهم در اثاث کشی) را برای شما بازگو می کنیم.


لیست کارهایی که باید انجام شود را تهیه کنید

اولویت بندی کنید. کار هایی که باید انجام دهید را لیست کنید، اگر کارها را طبق برنامه ریزی پیس ببرید می بینید که کارها با کیفیت بالا انجام می شوند.

مواد مورد نیاز برای بسته بندی وسائل تهیه نمایید

وساثل شامل طناب، جعبه های مقوایی، جعبه های پلاستیکی، چسب نواری، پارچه، منگنه، برچسب، بند، پلاستیک های مخصوص بسته بندی وسائل شکستنی، روزنامه باطله و ماژیک می باشد.

ترجیحا پیش از اسباب کشی لوازم منزل را تمیز کنید

می توانید برای تلویزیون از گردگیری استفاده نمایید، البته به این نکته توجه کنید که که ظروف مصرفی خود را پس از اسباب کشی، دوباره تمیز کرده و بشویید.

از جعبه های اصلی ظروف شکستی استفاده کنید
 

هنگامی که ظروف شکستنی خریداری می کنید، سعی کنید جعبه های آن را نگه دارید زیرا برای اسباب کشی به کمک می آیند.

با استفاده از طناب کارتن ها را محکم کنید

پس از این که وسائل را درون کارتن جا دادید با طناب های ضخیم از بسته بودن و محکم بودن کارتن ها اطمینان حاصل نمایید.

با استفاده از ماژیک محتوای درون کارتن ها بر روی آن ها را بنویسید

شاید ابن کار وقت گیر به نظر برسد اما پس از تکمیل بسته بندی، بر روی تمام جعبه ها برچسب مرتبط نصب کنید، این کار امکان تشخیص راحت محتویات جعبه را به شما می دهد.


اسباب کشی

اسباب کشی


سرویس اسباب کشی بیسرو  برای رفاه حال شما ساخته شده است. شما می توانید با یک تماس به بیسرو  وسائل خود را جابجا نمایید. ما تضمین می کنیم که وسائل شما در طول مسیر آسیبی نبینند. هم چنین می توانید برای مشاوره و بسته بندی وسائل منزل با ما تماس بگیرید.

خدمات اسباب کشی

خدمات اسباب کشی


شاید فکر کنید بیسرو فقط در اسباب کشی می تواند کمک حال شما باشد، اما خدمات بیسرو تنها محدود به اسباب کشی و اتوبار نیست. شما می توانید برای خدماتی مانند مشاوره در اسباب کشی، بسته بندی وسائل خانه و وکیوم کردن وسائل با بیسرو تماس بگیرید.


شماره بیسرو

شماره اسباب کشیشما می توانید با شماره 📱09303365110📱 با بیسرو جهت دریافت خدمات، دریافت قیمت و راهنمایی در حوزه کاری بیسرو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ساعت کاری بیسرو

ساعت کاری اسباب کشیساعت کاری اسباب کشی بیسرو به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد. بیسرو به مکان و زمان محدود نمی باشد. در هر ساعت از شبانه روز فقط با یک تماس در خدمت شما هستیم.

اسباب کشی
4.9 امتیاز از 36 رای
×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.