ارائه خدمات اتوبار ، باربری و وانت بار (فقط در تهران)
📱 0930-336-5110 📱

اتوبار صادقیه

باربری صادقیه

اتوبار صادقیه برای جابجایی اسباب و اثاثیه از تکنیک های روز استفاده می نماید. اتوبار صادقیه برای بسته بندی وسایل شما ارزش بسیاری قائل می باشد و با به کار گیری نیرو های جوان و آموزش دیده بدون کوچکترین خسارتی وسایل و اثاثیه شما را بسته بندی تا مقصد حمل می نماید. اتوبار صادقیه دارای کادری خوش قول ، با ادب و خوش اخلاق می باشد.

باربری صادقیه برای جابجایی بار های شما از تکنیک های روز استفاده می نماید. باربری صادقیه برای بسته بندی بار های شما ارزش بسیاری قائل می باشد و با به کار گیری نیرو های جوان و آموزش دیده بدون کوچکترین خسارتی بارهای شما را بسته بندی و تا مقصد حمل می نماید. باربری صادقیه دارای کادری خوش قول ، با ادب و خوش اخلاق می باشد.

باربری بیسرو - باربری آنلاین - اتوبار بیسرو - اتوبار آنلاین

09303365110

 

شعبه های دیگر اتوبار صادقیه

از جمله شعبه های دیگر اتوبار صادقیه می توان به اتوبار ستارخان ، اتوبار پونک ، اتوبار کاشانی و … اشاره نمود. اتوبار صادقیه در کل تهران دارای شعبه های متفاوتی می باشد.

 

اتوبار صادقیه

شعبه های دیگر باربری صادقیه

از جمله شعبه های دیگر باربری صادقیه می توان به  باربری تهران ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری گیشا اشاره نمود. باربری صادقیه در کل تهران دارای شعبه های متفاوتی می باشد.

 

باربری صادقیه

 

اتوبار صادقیه از جمله خدمات بیسرو می باشد. توسط اتوبار صادقیه می توانید به راحتی اسباب کشی (Moving) نمایید. از جمله خدمات اتوبار صادقیه می توان به بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اشاره نمود، هم چنین اتوبار صادقیه قابلیت حمل بار به شهرستان را دارد. اکثر مردم تفاوت اتوبار و باربري را نمی دانند و فکر می کنند که این دو مثل هم می باشند، اما از لحاظ معنا با هم فرق دارند و بیسرو قصد دارد تفاوت این دو را برای شما بازگو نماید و چند نکته را برای انتخاب بهترین اتوبار برای شما ذکر کند.

 

تفاوت اتوبار و باربری چیست؟

اتوبار به معنی اسباب کشی یا اثاث کشی (بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ) است و این نوع شرکت ها در زمینه حمل و نقل وسایل منزل یا اثاث کشی (اسباب کشی) فعالیت دارند . اما شرکت هایی که در حوزه باربری فعالیت دارند به معنای آن است که توانایی حمل هر نوع بار (سبک یا سنگین ) و از هر نوع راه حمل و نقل مانند هوایی، زمینی و دریایی را دارند. خدمات بیسرو شامل اتوبار و باربری می شود.

بیسرو آماده ارائه خدمات در سراسر کشور می باشد اما برخی از نقاطی که بیسرو در آن شعبه های فعال دارد شامل اتوبار تهران ، اتوبار پاسداران ، اتوبار جردن ، اتوبار شهرک غرب ، اتوبار شمال تهران ، اتوبار غرب تهران ، اتوبار ولنجک ، اتوبار جنت آباد ، اتوبار سعادت آباد و اتوبار شرق تهران می باشد.

اتوبار صادقیه

8 نکته که اتوبار صادقیه رعایت می کند

  1. اتوبار صادقیه می تواند قبل از کار تمام خدمات را برای مشتریان شرح دهد.
  2. شرکت اتوبار صادقیه دارای نیروهای حرفه ای،  کاربلد و آشنا به حمل انواع لوازم می باشد.
  3. اتوبار صادقیه پیگیر کار مشتری است و می تواند وسایل منزل مشتری را صحیح و سالم حمل نماید.
  4. اتوبار صادقیه وقت شناس، منظم و حرفه ای است، هم چنین کار ما از نظر کیفیت بالا می باشد.
  5. اتوبار صادقیه دارای انواع وسیله های حمل و نقل بار می باشد تا بتواند نیاز مشتریان وسیع تری را براورده کند.
  6. اتوبار صادقیه می تواند به مشتری مشاوره کامل بدهد (حتی اکر مشتری از آن خدمات اسباب کشی و اتوبار صادقیه آن ها استفاده نکند).
  7. می توانید از نزدیکان خود پرس و جو کنید سعی کنید از کسانی بپرسید که به تازگی اسباب کشی انجام داده اند یا بیشتر با این شرکتها در ارتباط هستند.
  8. کارگران در اتوبار صادقیه دارای بهترین چیدمان را هستند تا بتوانند از فضای موجود استفاده بهینه کنند تا موجب هزینه اضافی برای مشتری نشود.

اتوبار بیسرو حتی پس از انجام کار پیگیر کیفیت کار می شود و سعی می کند با رفع نواقص موجود سرویس های خود را بهبود ببخشد.

اتوبار صادقیه

هم چنین می توانید جهت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و حمل بار با بیسرو تماس بگیرید.

09303365110

اتوبار صادقیه
5 امتیاز از 5 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.