ارائه خدمات اتوبار ، باربری و وانت بار (فقط در تهران)
📱 0930-336-5110 📱

اتوبار جردن

اتوبار جردن

باربری جردن و اتوبار جردن مخصوص حمل بار و اثاثیه منزل در تهران می باشد ( باربری جردن زیر مجموعه باربری تهران و اتوبار جردن زیر مجموعه اتوبار تهران است ). از دیگر خدمات باربری جردن و اتوبار جردن می توان به حمل بار تهران و بسته بندی اثاثیه منزل اشاره کرد. باربری جردن و اتوبار جردن حمل انواع بار و اثاثیه را با بیمه نامه مطمئن انجام می دهد.

باربری بیسرو - باربری آنلاین - اتوبار بیسرو - اتوبار آنلاین

09303365110

 

اتوبار الهیه

 اتوبار الهیه جزو خدمات شرکت اتوبار بیسرو می باشد. در صورتی که نیاز به باربری درون شهری و باربری برون شهری دارید می توانید با بیسرو تماس بگیرید. اگر نیاز به اسباب کشی ( اتوبار ) نیز دارید بیسرو در خدمت شماست.

 

اتوبار ولیعصر

اتوبار ولیعصر را از بیسرو بخواهید. اتوبار ولیعصر از خدمات ما در حوزه باربری می باشد. اتوبار ولیعصر مخصوص کسانی است که در منطقه ولیعصر تهران زندگی می کنند و نیاز به اسباب کشی و یا بسته بندی اثاثیه منزل خود دارند.

 

اتوبار پاسداران

اتوبار پاسداران با سابقه ترین و مطمئن ترین شرکت اتوبار می باشد. اتوبار پاسداران و آماده همکاری با سازمان ها ، بانک ها و شرکت های خصوصی و دولتی می باشد. اتوبار پاسداران با در اختیار داشتن انواع ماشین از قبیل تریلی ، خاور ، کامیونت و نیسان آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.

 

باربری جردن

باربری جردن مخصوص حمل بار و اثاثیه منزل در تهران می باشد ( باربری جردن زیر مجموعه باربری تهران است ). از دیگر خدمات باربری جردن می توان به حمل بار تهران و بسته بندی اثاثیه منزل اشاره کرد. باربری جردن حمل انواع اثاثیه را با بیمه نامه مطمئن انجام می دهد.

 

باربری جردن

 

اتوبار قیطریه

قیطریه محله‌ای در شمال شهر تهران می باشد. اتوبار قیطریه نیز در این محله قرار گرفته است. اتوبار قیطریه در واقع زیرمجموعه اتوبار تهران می باشد. اتوبار قیطریه آماده ارائه خدمات اتوبار برای ساکنین قیطریه و اطراف آن می باشد.

 

باربری های تهران

باربری های تهران شامل باربری زعفرانیه ، باربری ولیعصر ، باربری سعادت آباد ، باربری فرشته ، باربری پاسداران ، باربری چیتگر ، باربری ونک ، باربری جردن ، باربری ملاصدرا ، باربری ولنجک و … می باشد. تمام باربری های نامبرده زیر مجموعه شرکت حمل و نقل بیسرو می باشد. در صورتی که نیاز به باربری دارید می توانید با بیسرو تماس بگیرید.

 

باربری جردن

 

اتوبار های تهران

اتوبار های تهران شامل اتوبار الهیه ، اتوبار ولیعصر ، اتوبار پاسداران ، اتوبار ولنجک و … می باشد. تمام باربری های نامبرده زیر مجموعه شرکت حمل و نقل بیسرو می باشد. در صورتی که نیاز به اتوبار دارید می توانید با بیسرو تماس بگیرید.

 

اتوبار جردن

تفاوت اتوبار و باربری چیست؟

اتوبار به معنی اسباب کشی یا اثاث کشی (بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ) است و این نوع شرکت ها در زمینه حمل و نقل وسایل منزل یا اثاث کشی (اسباب کشی) فعالیت دارند . اما شرکت هایی که در حوزه باربری فعالیت دارند به معنای آن است که توانایی حمل هر نوع بار (سبک یا سنگین ) و از هر نوع راه حمل و نقل مانند هوایی، زمینی و دریایی را دارند. خدمات بیسرو شامل اتوبار و باربری می شود.

بیسرو آماده ارائه خدمات در سراسر کشور می باشد اما برخی از نقاطی که بیسرو در آن شعبه های فعال دارد شامل اتوبار تهران ، اتوبار پاسداران ، اتوبار جردن ، اتوبار شهرک غرب ، اتوبار شمال تهران ، اتوبار غرب تهران ، اتوبار ولنجک ، اتوبار جنت آباد ، اتوبار سعادت آباد و اتوبار شرق تهران می باشد.

 

باربری جردن

 

8 نکته برای انتخاب بهترین اتوبار

  1. یک اتوبار خوب باید بتواند قبل از کار تمام خدمات خود را برای مشتری شرح دهد.
  2. شرکت اتوبار خوب دارای نیروهای حرفه ای،  کاربلد و آشنا به حمل انواع لوازم می باشد.
  3. اتوبار خوب باید پیگیر کار مشتری باشد و بتواند وسایل منزل مشتری را صحیح و سالم حمل نماید.
  4. اتوبار خوب باید وقت شناس، منظم، حرفه ای باشد، هم چنین باید کار آن ها از نظر کیفیت بالا باشد.
  5. اتوبار خوب باید دارای انواع وسیله های حمل و نقل بار باشد تا بتواند نیاز مشتریان وسیع تری را براورده کند.
  6. اتوبار خوب باید بتواند به مشتری مشاوره کامل بدهد (حتی اکر مشتری از آن خدمات اسباب کشی و اتوبار آن ها استفاده نکند)
  7. می توانید از نزدیکان خود پرس و جو کنید سعی کنید از کسانی بپرسید که به تازگی اسباب کشی انجام داده اند یا بیشتر با این شرکتها در ارتباط هستند.
  8. کارگران در اسباب کشی باید بهترین چیدمان را داشته باشند تا بتوانند از فضای موجود استفاده بهینه کنند تا موجب هزینه اضافی برای مشتری نشود.

اتوبار بیسرو حتی پس از انجام کار پیگیر کیفیت کار می شود و سعی می کند با رفع نواقص موجود سرویس های خود را بهبود ببخشد.

اتوبار جردن

هم چنین می توانید جهت باربری تهران و اتوبار تهران با بیسرو تماس بگیرید.

09303365110

اتوبار جردن
5 امتیاز از 11 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.