ارائه خدمات اتوبار ، باربری و وانت بار (فقط در تهران)
📱 0930-336-5110 📱

اتوبار شریعتی

اتوبار شریعتی

? 0930-336-5110 ?

باربری شریعتی ( MOVING ) و اتوبار شریعتی آمادگی کامل برای حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، شرکت ها ، سازمان ها و … می باشد. اتوبار شریعتی و باربری شریعتی دارای کاردی ورزیده و مجرب می باشد و آماده خدمت رسانی به بهترین شکل به مشتریان عزیز است. ساعات کاری اتوبار شریعتی و باربری شریعتی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته است.

اتوبار شریعتی و باربری شریعتی دارای انواع ماشین اعم از کامیون ، کامیونت ، خاور ، وانت بار و … برای حمل اثاثیه و حمل بار می باشد. اتوبار شریعتی تجهیزات تخصصی بسته بندی را در اختیار دارد. کارگران ورزیده ، با تجربه ، قابل اعتماد و سالم از مزایای اتوبار شریعتی و باربری شریعتی می باشد.

همچنین از لینک های زیر می توانید تعرفه های باربری و اسباب کشی را مشاهده نمایید.

تعرفه اسباب کشی 97 ( تعرفه اسباب کشی برون شهری )

نرخ کرایه نیسان بار بین شهری 97 ( نرخ کرایه نیسان بار بین شهری )

نرخ اسباب کشی درون شهری 97 ( نرخ اسباب کشی درون شهری )

تعرفه وانت بار 97 ( تعرفه وانت بار )

09303365110

از سرویس های بیسرو می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود:

  • باربری شریعتی
  • اتوبار زعفرانیه
  • اتوبار شمیرانات
  • اتوبار نیاوران
  • باربری اقدسیه
  • اتوبار پاسداران

اتوبار شریعتی و باربری شریعتی از جمله خدمات بیسرو می باشد. توسط اتوبار شریعتی بیسرو می توانید اسباب کشی (Moving) نمایید. شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار شریعتی توانایی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را دارد.

 

آشنایی با خیابان شریعتی

خیابان شریعتی از نام دکتر علی شریعتی گرفته شده است. نام قدیم این خیابان کورش کبیر بوده است. خیابان شریعتی به جاده قدیم شمیران نیز معروف است. شریعتی بزرگ ترین و طولانی ترین خیابان شهر تهران می باشد. از مکان های مهمی که در این خیابان واقع شده اند می توان به بیمارستان پاسارگاد ، ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، حسینیه ارشاد ، پارک شریعتی ، موزه رضا عباسی ، دانشگاه خواجه نصیر ، پارک اندیشه ، باغ قلهک ، بیمارستان ایرانمهر ، بیمارستان مفید و مجموعه ورزشی چمران اشاره نمود.

 

شریعتی

ویژگی های باربری شریعتی

از ویژگی های باربری شریعتی می توان به امانتداری ومسئولیت پذیری در قبال کار و مشتری ، رعایت حقوق کارفرمایان ، وجود انواع خودرو به جهت حمل و نقل بار ، ارائه خدمات باربری و مشاوره در زمینه باربری و بسته بندی بار ، ساعت کاری انعطاف پذیر ( باربری شریعتی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته فعالیت دارد ) و … می توان نام برد.

 

باربری شریعتی

ویژگی های اتوبار شریعتی

از ویژگی های اتوبار شریعتی می توان به امانتداری ومسئولیت پذیری در قبال کار و مشتری ، رعایت حقوق کارفرمایان ، وجود انواع خودرو به جهت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل ، ارائه خدمات اسباب کشی و مشاوره در زمینه اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل ، ساعت کاری انعطاف پذیر ( اتوبار شریعتی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته فعالیت دارد ) و … می توان نام برد.

 

 

باربری شریعتی

پوشش باربری و اتوبار بیسرو به کجا محدود می شود؟

 

باربری بیسرو توانایی ارائه خدمات در سراسر ایران را دارا می باشد اما بیسرو در باربری تهران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری مشهد و باربری تهران شمال دارای بیشترین سرویس بوده است.

 

باربری شریعتی

هم چنین می توانید جهت باربری ، اسباب کشی و اتوبار با بیسرو تماس بگیرید

09303365110

اتوبار شریعتی
4.7 امتیاز از 52 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *