ارائه خدمات اتوبار ، باربری و وانت بار (فقط در تهران)
📱 0930-336-5110 📱

حمل بار

حمل بار

09303365110

 

حمل بار ، باربری و ترانزیت بار همگی به یک معنی می باشند و بیسرو آماده ارائه این خدمات است. نرخ باربری برای حمل بار با توجه به نوع بار و هم چنین وزن بار تفاوت دارد. در کل حمل بار به 6 روش انجام می شود که شامل حمل بار جاده ای، حمل بار شهری، حمل بار ریلی، حمل بار دریایی، حمل بار زمینی و آخرین راه حمل بار هوایی می باشد. هزینه حمل بار با کامیون (تعرفه حمل بار یا همان کرایه حمل بار ) و نرخ حمل بار بسته به نوع بار و مسیر متفاوت می باشد.

 

خدمت از ما

خدمت از ما

 

حمل بار جاده ای

از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین روش های حمل بار، جابجایی بار به صورت زمینی می باشد. یکی از مزیت های این روش قیمت مناسب آن نسبت به بقیه راه های حمل و نقل بار می باشد، هم چنین این روش نسبت به قیمت آن دارای سرعت مناسبی می باشد و از راه های محبوب برای حمل بار درون کشور است.

 

حمل بار شهری

حمل بار به صورت شهری یا همان حمل و نقل شهری شامل خدمات حمل و نقلی است که در دسترس عموم قرار دارد. از وسایل حمل و نقل بار به صورت شهری و بین شهری می توان به کامیون، کامیونت، وانت، هواپیما، اتوبوس و قطار اشاره نمود. حمل و نقل عمومی بین شهری معمولا به وسیله خطوط اتوبوس بین شهری، خطوط هوایی و هم چنین خطوط ریلی انجام می شود. مسلما هزینه حمل بار با قطار و حمل بار توسط هواپیما با هم تفاوت دارد.

 

حمل بار ریلی

خطوط حمل و نقل ریلی نسبت به باقی روش ها نقش کمتری در زمینه تجارت حمل و نقل را دربر دارند، اما این نقش چیزی از ارزش آن نمی کاهد. با توسعه خطوط راه آن در زمینه پیشرفت حمل و نقل گام مهمی برداشته شده است. از جمله خدمات حمل و نقل ریلی در داخل کشور عبارت است از حمل مواد معدنی، سنگ آهک، کانتینر، چوب، خودرو، برنج، گندم و هم چنین حمل تولیدات فولادی.

حمل بار

حمل بار دریایی

اگر بخواهیم به صورت جهانی و بین المللی به حمل بار به صورت آبی یا همان دریایی نگاه کنیم، این نوع از حمل بار حدود 90 درصد جابجایی بار را شامل می شود. کالاهایی که از این راه انتقال می یابند شامل کالاهای نفتی و کالاهای فله و خشک می باشند. دو عامل مهم که باعث ترافیک بالای و محبوبیت این روش شده است، قیمت به صرفه و ظرفیت بالای کشتی ها هنگام حمل بار به صورت آبی است.

حمل بار زمینی

این نوع حمل بار خود به دو روش تقسیم می شود:

  • حمل کالا در محدوده داخلی کشور که به آن حمل و نقل داخلی نیز می گویند.
  • حمل کالا بین دو یا چند کشور که به آن حمل و نقل بین المللی نیز می گویند.

از این روش برای حمل محصولات حجیم و حمل محصولات مرکب (استفاده از یک یا چند وسیله نقلیه زمینی) استفاده می شود. از عوامل مهم در روش حمل و نقل زمینی وضعیت آب و هوا و ترافیک می باشد که تاثیر به سزایی در حمل و نقل دارد.

حمل بار هوایی

به طور جدی می توان گفت حمل و نقل هوایی مطمئن ترین روش حمل و نقل می باشد. نقش مهمی بر دوش حمل و نقل هوایی می باشد زیرا شامل حمل و نقل های بین المللی می شود.

حمل بار

هم چنین می توانید جهت باربری با بیسرو تماس بگیرید.

09303365110

حمل بار
4.8 امتیاز از 33 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *