[MPBOX id=1880]
ارائه خدمات اتوبار ، باربری و وانت بار (فقط در تهران)
📱 0930-336-5110 📱

تعرفه باربری

تعرفه باربری

تعرفه باربری و تعرفه اتوبار بستگی به عوامل مختلفی دارد. عواملی هم چون زمان ، مسیر ، تعداد گارگر جهت حمل وسایل و تعداد ماشین برای حمل بار می توانند در تعرفه و هزینه باربری و اتوبار تاثیر داشته باشند. تعرفه باربری و قیمت باربری بسته به نوع خدماتی که باربری و اتوبار مورد نظر ارائه می دهد متغییر خواهد بود.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد تعرفه باربری در فضای وب دنبال می شود بیشتر در مورد:

  • تعرفه باربری وطن
  • قیمت باربری اثاث منزل
  • قیمت باربری تهران به شهرستان
  • نرخ کرایه کامیون 98
  • هزینه باربری ترمینال
  • نرخ کرایه کامیون بین شهری
  • قیمت باربری بانه
  • هزینه اسباب کشی در تهران

اگر می خواهید از تعرفه باربری مطلع شوید، می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

تعرفه اسباب کشی 98 ( تعرفه اسباب کشی برون شهری )

نرخ کرایه نیسان بار بین شهری 98 ( نرخ کرایه نیسان بار بین شهری ) 

نرخ اسباب کشی درون شهری 98 ( نرخ اسباب کشی درون شهری ) 

تعرفه وانت بار 98 ( تعرفه وانت بار )

09303365110

اگر برای  هر نوع دریافت خدمات منزل و کارواش به دنبال یک نیروی متخصص  می گردید ،  اپلیکیشن خدمت از ما را نصب کنید تا اولین درخواستتان، 10هزار تومان ارزان تر شود.

کارواش

تعرفه باربری بین شهری

تعرفه باربری بین شهری ، تعرفه کرایه کامیون ، نرخ کرایه خاور ، لیست قیمت باربری بین شهری ، قیمت باربری اثاث منزل و نرخ اتحادیه باربری  را از بیسرو بخواهید. از لینک تعرفه باربری بین شهری می توانید از قیمت باربری بین شهری مطلع شوید.

تعرفه باربری با توجه به متغیر هایی مانند مسیر باربری، وزن بار و هم چنین نوع بار ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال تعرفه باربری بین شهری با هزینه باربری درون شهری با هم متفاوت می باشند. برای تعرفه باربری می توانید با بیسرو تماس بگیرید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما می باشند . در ادامه بیسرو قصد دارد عواملی که در تعرفه باربری تاثیر می گذارند را به صورت کامل برای شما باز گو نماید.

تعرفه باربری بین شهری

تعرفه باربری بین شهری به عوامل متعددی مانند فاصله بین شهر ها نوع بار و تعداد وسیله نقلیه برای حمل بار به صورت بین شهری بستگی دارد. در جدول زیر می توانید تعرفه باربری بین شهری مخصوص نیسان بار را مشاهده کنید.

برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها با بیسرو تماس بگیرید.

09303365110

مبدا مقصد نرخ کرایه
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به مشهد 380
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به کرمان 500
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به شیراز 400
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به قم 170
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به تبریز 320
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به بندر عباس 650
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به اهواز 490
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به اصفهان 230
نرخ کرایه نیسان بار بین شهری از تهران به اراک 230

نرخ اتحادیه باربری

تعرفه باربری طبق نرخ اتحادیه محاسبه می گردد و هیچ گونه مبلغ اضافی از مشتری دریافت نمیگردد. نرخ باربری بیسرو طبق نرخ اتحادیه باربری محاسبه می گردد.

قیمت باربری اثاث منزل

قیمت باربری اثاث منزل بستگی به عوامل بسیاری دارد. از عواملی که می تواند در قیمت باربری اثاث منزل دخیل باشد، می توان به فاصله مبدا تا مقصد، تعداد اثاثیه برای حمل با ماشین اسباب کشی و … اشاره نمود.

تعرفه باربری

عوامل موثر بر تعرفه باربری

تعرفه باربری

زمان

یکی از عوامل مهم  شاید بتوان گفت مهم ترین عامل در تعرفه باربری زمان می باشد. بعضی از باربری ها به صورت پروژه ای هم کار می کنند اما در نهایت هر دو یکی می باشد و آن ها هم فاکتور زمان را در تعرفه باربری لحاظ می کنند.

تعرفه باربری

فاصله

فاصله بر روی مدت زمان باربری تاثیر زیادی را دارا می باشد. در صورتی که راه باربری به اصطلاح بد مسیر باشد (یعنی مقصد بد آدرس باشد یا در یک کوچه بن بست و تنگ باشد) باعث افزایش تعرفه باربری می شود.

تعرفه باربری

وسیله نقلیه

تعرفه باربری با توجه به نوع وسیله نقلیه متفاوت می باشد. به عنوان مثال تعرفه باربری با وانت بار نسبت به تعرفه باربری با کامیون متفاوت می باشد.

چگونه هزینه باربری را کاهش دهیم؟

سعی کنید بارهایی را که آن ها را می توان به چند قسمت تقسیم کرد را کوچک کنید. به عنوان مثال اگر قصد جابجایی مبلمان را دارید (اگر پایه های جدا شونده دارند) می توانید پایه های آن را جدا نمایید. اگر بارهای شما کوچک می باشند آن ها را کارتن بندی نمایید هم چنین می توانید از بیسرو برای بسته بندی بار ها یا بسته بندی وسایل برای اسباب کشی کمک بگیرید.

برای حمل و نقل درون شهری با وزن های متناسب پیشنهاد ما استفاده از وانت بار بیسرو می باشد، زیرا هم می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید و هم بار شما زودتر به مقصد می رسد. برای بار های بین شهری می توانید بار را به صورت خرده بار بفرستید. خرده بار به این صورت است که به مثلا یک ماشین میخواد به شهرستان برود، اگر بار شما در آن ماشین جا بشود می توانید با همان ماشین بار خود را بفرستید تا در هزینه صرفه جویی کنید.

تعرفه باربری

هم چنین می توانید جهت باربری ، اسباب کشی و اتوبار با بیسرو تماس بگیرید.

09303365110

تعرفه باربری
5 امتیاز از 25 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *