[MPBOX id=1880]
ارائه خدمات اتوبار ، باربری و وانت بار (فقط در تهران)
📱 0930-336-5110 📱

خدمات باربری

خدمات باربری

? 0930-336-5110 ?

 

خدمات باربری (Cargo Servicesبیسرو آماده ارائه خدماتی از قبیل باربری تهران به شهرستان ، باربری بین شهری  ، باربری غرب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری جنوب تهران ، حمل بار ارزان به شهرستان ، وانت بار ارزان تهران ، باربری ارزان قیمت ، باربری تهران ، باربری ارزان شرق تهران و وانت تلفنی ارزان می باشد. در صورتی که می خواهید قیمت باربری یا تعرفه باربری را بدانید می توانید با بیسرو تماس بگیرید.

باربری بیسرو - باربری آنلاین - اتوبار بیسرو - اتوبار آنلاین

09303365110

 

قیمت دهی بر اساس نرخ اتحادیه باربری

نرخ نامه های ما بر اساس نرخ اتحادیه باربری می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی توسط بیسرو دریافت نمی گردد. اگر به دنبال یک شرکت باربری و اتوبار مناسب با خدمات خوب و عالی هستید می توانید با ما تماس بگیرید. بیسرو توانایی حمل بار به صورت شهری و بین شهری همراه با بیمه و بارنامه معتبر  را دارد.

 

خدمات باربری

 

قیمت کارگر اسباب کشی

یکی از خدماتی که ما در حوزه باربری و اتوبار ارائه می دهیم، کارگر اسباب کشی می باشد. قیمت کارگر اسباب کشی بستگی به عوامل متعددی از جمله تعداد کارگر و ساعت مورد نیاز کارگر بستگی دارد.

 

نرخ باربری اثاث منزل

نرخ باربری اثاث منزل را از ما بخواهید. تعرفه اسباب کشی 97 توسط بیسرو منتشر گردیده است. با مراجعه به لینک تعرفه اسباب کشی 97 می توانید آن را مشاهده نمایید.

 

خدمات باربری

 

این روز ها پیدا کردن شرکتی که خدمات باربری با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه بدهد کمی مشکل شده است، اما بیسرو در تلاش است تا بتواند رضایت مشتریان زیادی را در حوزه باربری و اسباب کشی جلب نماید.

به جرات می توان گفت بیسرو بهترین باربری برای اسباب کشی می باشد، زیرا باربری اسباب کشی تهران بیسرو توانایی ارائه انواع سرویس برای حمل بار را دارد. بیسرو دارای سرویس های باربری ارزان و باربری ارزان قیمت می باشد.

خدمات باربری

خدمات باربری از چه راه هایی امکان پذیر است؟

 

خدمات باربری جاده ای

از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین روش های حمل بار، جابجایی بار به صورت زمینی می باشد. یکی از مزیت های این روش قیمت مناسب آن نسبت به بقیه راه های حمل و نقل بار می باشد، هم چنین این روش نسبت به قیمت آن دارای سرعت مناسبی می باشد و از راه های محبوب برای حمل بار درون کشور است.

خدمات باربری شهری

حمل بار به صورت شهری یا همان حمل و نقل شهری شامل خدمات حمل و نقلی است که در دسترس عموم قرار دارد. از وسایل حمل و نقل بار به صورت شهری و بین شهری می توان به کامیون، کامیونت، وانت، هواپیما، اتوبوس و قطار اشاره نمود. حمل و نقل عمومی بین شهری معمولا به وسیله خطوط اتوبوس بین شهری، خطوط هوایی و هم چنین خطوط ریلی انجام می شود. مسلما هزینه حمل بار با قطار و حمل بار توسط هواپیما با هم تفاوت دارد.

خدمات باربری ریلی

خطوط حمل و نقل ریلی نسبت به باقی روش ها نقش کمتری در زمینه تجارت حمل و نقل را دربر دارند، اما این نقش چیزی از ارزش آن نمی کاهد. با توسعه خطوط راه آن در زمینه پیشرفت حمل و نقل گام مهمی برداشته شده است. از جمله خدمات حمل و نقل ریلی در داخل کشور عبارت است از حمل مواد معدنی، سنگ آهک، کانتینر، چوب، خودرو، برنج، گندم و هم چنین حمل تولیدات فولادی.

 

خدمات باربری

خدمات باربری دریایی

اگر بخواهیم به صورت جهانی و بین المللی به حمل بار به صورت آبی یا همان دریایی نگاه کنیم، این نوع از حمل بار حدود 90 درصد جابجایی بار را شامل می شود. کالاهایی که از این راه انتقال می یابند شامل کالاهای نفتی و کالاهای فله و خشک می باشند. دو عامل مهم که باعث ترافیک بالای و محبوبیت این روش شده است، قیمت به صرفه و ظرفیت بالای کشتی ها هنگام حمل بار به صورت آبی است.

خدمات باربری زمینی

این نوع حمل بار خود به دو روش تقسیم می شود:

  • حمل کالا در محدوده داخلی کشور که به آن حمل و نقل داخلی نیز می گویند.
  • حمل کالا بین دو یا چند کشور که به آن حمل و نقل بین المللی نیز می گویند.

از این روش برای حمل محصولات حجیم و حمل محصولات مرکب (استفاده از یک یا چند وسیله نقلیه زمینی) استفاده می شود. از عوامل مهم در روش حمل و نقل زمینی وضعیت آب و هوا و ترافیک می باشد که تاثیر به سزایی در حمل و نقل دارد.

خدمات باربری هوایی

به طور جدی می توان گفت حمل و نقل هوایی مطمئن ترین روش حمل و نقل می باشد. نقش مهمی بر دوش حمل و نقل هوایی می باشد زیرا شامل حمل و نقل های بین المللی می شود.

 

خدمات باربری

هم چنین می توانید جهت باربری و حمل بار با بیسرو تماس بگیرید.

09303365110

خدمات باربری
5 امتیاز از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *